Етнократія як суспільно-політичне явище: постановка наукової проблеми

Автор(и)

  • С. С. Бойко

Анотація

Засади етнократії виявляються в суспільстві не відкрито, а камуфлюються під соціально-політичні, культурно-освітні процеси суспільного життя, що не завжди віддзеркалює сутність етнократії як антидемократичної, антигуманної політичної ідеології. Етнократія ставить амбіційні політичні цілі, які зводяться до того, щоб “свій народ” домінував над іншими народами. Етнократія — це не влада етносу, це влада окремої етнічної групи, яка захопила владу в країні.

Посилання

Авдеев В. Б. Кастовая этнократия. — www.ru.sograd. xromo.com

Малий етнополітичний словник / О. В. Антонюк, В. І. Волобуєв, М. Ф. Головатий та ін. — К.: МАУП, 2005.

Політологічний словник: Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / За ред. М. Ф. Головатого, О. В. Антонюка. — К.: МАУП, 2005.

Политология: Энцикл. слов. — М., 1993.

Тощенко Ж. Т. Этнократия: история и современность (социологические очерки). — М.: Рос. полит. энцикл. (РОС- СПЭН), 2003.

Филиппов В. “Нулевой вариант” в этнополитике — путь к гражданскому равенству в обществе // Федерализм. — 1997. — № 2. — С. 46.

Яценко Н. Е. Толковый словарь обществоведческих терминов. — СПб., 1999.

##submission.downloads##

Опубліковано

2024-07-29

Як цитувати

Бойко, С. С. . (2024). Етнократія як суспільно-політичне явище: постановка наукової проблеми. Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Політичні науки та публічне управління, (1(15), 105-109. вилучено із http://journals.maup.com.ua/index.php/political/article/view/3284