УПРАВЛІННЯ ВИЩИМ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ ДРУГОГО РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ: ДОСВІД І ПРОБЛЕМИ

Автор(и)

  • О. С. КСЕНЗОВ
  • Н. І. ОРЛЯНСЬКА

Анотація

Реформа вищої освіти визначила необхідність створення в Україні вищих закладів освіти (ВЗО) нового типу. Насамперед до них належать ко­леджі. Поява у числі навчальних закладів Украї­ни коледжів є позитивним явищем, яке свідчить про тенденцію до подальшої інтернаціоналізації вищої освіти в європейських країнах, про нама­гання будувати структуру вищої освіти нашої держави за європейськими зразками. Подібні нав­чальні заклади поширені в багатьох країнах За­ходу, однак для України це зовсім новий тип вищого закладу.

Посилання

Норми часу для розрахунку і обліку навчальної роботи викладачів вищих закладів освіти І і II рівнів ак¬редитації: Затв. наказом Міносвіти України від 13 бе¬резня 1998 р. № 103.

Положення про державний вищий заклад освіти: Затв. постановою Кабінету Міністрів України від 5 ве¬ресня 1996 р. № 1074.

Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах: Затв. наказом Міносвіти України від 2 червня 1993 р. № 161.

##submission.downloads##

Опубліковано

2024-08-16

Як цитувати

КСЕНЗОВ, О. С. ., & ОРЛЯНСЬКА, Н. І. . (2024). УПРАВЛІННЯ ВИЩИМ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ ДРУГОГО РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ: ДОСВІД І ПРОБЛЕМИ. Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Психологія, (1(4), 102-103. вилучено із https://journals.maup.com.ua/index.php/psychology/article/view/4029