Умови публікації

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Автори, які опублікують свою статтю у № 2 (30) на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість ще один раз упродовж поточного року безоплатно опублікувати свій доробок в одному з наступних номерів журналу. Ми хочемо підтримати кожного науковця в цей складний час!

Для опублікування статті у науковому збірнику «Публічне урядування» № 2 (30) за 2022 рік необхідно не пізніше 30 червня 2022 року:

▶ Заповнити довідку про автора за посиланням

▶ На електронну адресу public-management@journals.maup.kiev.ua надіслати статтю, оформлену відповідно до вказаних вимог, фото автора(ів) та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Стаття публікується із фотокарткою автора, яку необхідно надіслати до редакції окремим файлом в електронному вигляді (у форматі зображення .jpg), гарної якості, можна неформальну (бажано документальне або в офісі), обсягом не менш як 800 Кб, розміром 10х12 см.

Усі статті, рекомендовані редколегією до публікації, розміщуються у віснику на платній основі та в порядку їх надходження та розгляду. Оплата здійснюється тільки після отримання автором(ами) підтвердження від редактора рішення редакційної колегії про прийом статті до публікації. Редакція журналу здійснює анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.

Вартість публікації становить 700 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 50 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та версткою збірника. 

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail public-management@journals.maup.kiev.ua.

У період воєнного стану в Україні збірник буде видаватися виключно в електронній формі.