АНАЛІЗ ДОСВІДУ ПАРТНЕРСТВА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ
DOI:
https://doi.org/10.32689/2617-9660-2022-4(22)-173-184Ключові слова:
місцеве самоврядування, громадські організації, партнер, цільова програма, партнерські відносини.Анотація
Анотація. Партнерство державних органів влади з представниками громадських організації забезпечує високий темп розвитку країни, досягнення стратегічних цілей державної влади. Зокрема, досвіду партнерства прослідковується в нормативно-правовій базі у сфері забезпечення партнерських відносин між регіональними центрами з інвестицій та розвитку і громадськими організаціями. Щодо безпосередньої партнерської взаємодії, то між Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку та необхідним партнером укладається договір про співпрацю, де обумовлюються виконані роботи. Проведено аналіз стратегічних напрямів соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області (демографічній ситуації, статева структура населення, міграційний рух, освітня інфраструктура, охорона здоров’я, культурна спадщини, економіка та підприємництво, промисловість і промисловий потенціал, інновації, зовнішньоекономічна діяльність, загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внутрішня торгівля, підприємницька діяльність, доходи населення) і проаналізовано значення Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку в діяльності Івано-Франківської області. Використано SWOT-аналіз для визначення стратегічних напрямів розвитку соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області. Встановлено, що стратегічне бачення розвитку регіону є поєднання європейських цінностей з віковими національними традиціями, відкритий до співпраці культурний, туристичний, курортно-рекреаційний центр України. Регіон інноваційної економіки з комфортним та безпечним життєвим середовищем і високим рівнем соціально-духовного життя. Сформовано фрагмент заходів регіональної цільової програми, де Івано-Франківський регіональний центр з інвестицій та розвитку бере активну участь. Проаналізовано основних партнерів Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку та їх партнерської взаємодії та визначено ефективність їхньої взаємодії. Встановлено, які партнерські відносини є для Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку найбільш привабливішими за допомогою методу експертних оцінок.
Посилання
Івано-Франківська область. Інформаційна система управління освітою. URL: https://if.isuo.org/(дата звернення: 12.07.2022).
Міграційні процеси в Івано-Франківській області. URL: https://oleshaotg. gov.ua/news/1657183895/(дата звернення: 12.07.2022). 3. Попадинець І. Р. Формування механізму управління мотивацією праці менеджерів на нафтогазових підприємствах : автореф. дис. … канд. екон. наук. Івано-Франківськ, 2016. 21 с.
Попадинець І. Р. Впровадження системи управління якістю в органах державної влади. Електронне наукове видання «Публічне адміністрування та національна безпека». 2022. №4. https://doi. org/10.25313/2617-572X-2022-4-8102
Сайт Івано-Франківської обласної адміністрації.. URL: https://www.if.gov. ua/ivano-frankivshchina (дата звернення: 12.07.2022).